Haberler Burda

28 Şubat’ın simge isimlerinden Mustafa Coşkun: ’28 Şubat FETÖ’nün önünü açtı’

28 Şubat sürecine karşı verilen mücadelenin simge isimlerinden olan Avukat Mustafa Coşkun, 15 Temmuz’a giden taşların 28 Şubat’ta serildiğini söyledi.

28 Şubat’ın simge isimlerinden Mustafa Coşkun: ’28 Şubat FETÖ’nün önünü açtı’
24 views
28 Şubat 2021 - 10:30

28 Şubat sürecine karşı verdiği mücadele ve 28 Şubat mağdurlarına verdiği hukuk desteği ile sürecin simge isimlerinden olan Avukat Mustafa Coşkun, yaklaşık çeyrek asır sonra yaşananları değerlendirdi. Millet iradesine karşı konulan engelin milletin egemenliğini hissettirmesi ile ortadan kaldırıldığını belirten Coşkun, “Seçilmiş bir iktidar vardı. Meclis vardı. Hükümet vardı. Hükümeti rahat çalıştırmamak, millet iradesine engel olmak adına böyle bir operasyon düzenlendi. Bir darbe yapıldı. Hükümet zorla istifa ettirildi. Sonra milletin istediği oldu. Siyaset üzerinde vesayet kurmak isteyen ve bin yıl süreceği söylenen böyle bir süreç kısa bir sürede milletin ağırlığını koyması ile milletin egemenliğini hissettirmesi ile demokratik iradesini ortaya koyması ile yok edildi” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İletişim : info@haberlerburda.com

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com