Haberler Burda

Yerli yazılımcılardan minimalist bulmaca oyunu

Hedef isimli bulmaca oyunu başarılı, minimalist grafikleriyle ve gittikçe zorlaşan bölümleriyle ekrana uzun süre bağlayan bir deneyim sunuyor.

Yerli yazılımcılardan minimalist bulmaca oyunu
111 views
06 Nisan 2021 - 4:29

Stone Balance oyunu ile gündem olan Nczn Design bünyesine katıldığı başarılı girişim İnfinity Games için ilk oyununu yayınladı. Hedef adlı bulmaca oyunu büyük ilerlemeyi yansıtıyor.

Hedef adlı oyun topu verilen üçgenlerle yönlendirerek portala sokmanızı amaçlıyor. Yol üzerindeki tüm yıldızlara dokunmak zorunda olduğunuzu için strateji gerektiriyor. İlerleyen bölümlerde pek çok engel var ve bunların da hesaba katılması gerekiyor.

100’den fazla bölüme sahip olan oyun minimalist grafiklerle tasarlanmış. İlk etapta tek bir üçgen ile başlanırken sonrasında fırlatma rampaları gibi bileşenler de oyuna ekleniyor. Reklam ile çözüme yönelik ipuçları alabildiğiniz Hedef oyunu yakın dönemde iOS platformu için de çıkacak. Şimdilik bazı takılma sorunları olduğunu belirtelim.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İletişim : info@haberlerburda.com

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com